www.borzecin.eu

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Oglądasz teraz
Aktualności

Borzęcińskie forum

Email Drukuj PDF

Z dumą i satysfakcją chciałbym podzielić się z czytelnikami BPI, że nasze Borzęcińskie Forum Internetowe cieszy się coraz większą popularnością. Od momentu zainstalowania Forum na BPI (tj. ok. miesiąc temu) co dzień odnotowujemy nowych użytkowników oraz nowe tematy poddawane dyskusji. Wygląda na to również, że forum zyskało już sobie stałych bywalców i sympatyków, którzy niemal codziennie aktywnie uczestniczą w dyskusjach.

W jeden miesiąc zamieściliśmy na forum blisko 70 wpisów na przeróżne tematy (bezpieczeństwo, komunikacja)  dotyczące naszej miejscowości.

Mam nadzieję, że Borzęcińskie Forum Internetowe cieszyć się będzie nieustającym zainteresowaniem a grono forumowiczów będzie się systematycznie rozszerzać.

Poprawiony: piątek, 05 marca 2010 11:31
 

TOPOLIN POD WODĄ!

Email Drukuj PDF

No i stało się to czego chyba wszyscy się spodziewaliśmy. Po srogiej zimie dodatnie temperatury powodują roztopy i lokalne podtopienia. Jako pierwszy dał o sobie znać sąsiadujący z Borzęcinem Topolin.

Więcej…
 

Pożar samochodu na Warszawskiej

Email Drukuj PDF

W dniu 24.02.2010 roku ok. godz. 14.00 w Borzęcinie doszło do bardzo niebezpiecznego pożaru. Doszczętnie spłonęło dostawcze auto, z którego w ostatniej chwili ewakuował się kierowca. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Więcej…
 

Plan Rozwoju Miejscowości

Email Drukuj PDF

W dniu 16.02.2010 roku na sali gimnastycznej w Borzęcinie Dużym odbyło się spotkanie sołeckie w sprawie przyjęcia Planu Rozwoju Miejscowości (Borzęcin) na lata 2010-2017.

Plan Rozwoju Miejscowości jest dokumentem wymaganym do ubiegania się o środki pochodzące z Unii Europejskiej, w związku z powyższym gmina opracowała taki dokument, w którym wyszczególniono zadania, które począwszy od 2010 roku realizowane będą w naszej miejscowości:

Więcej…
 

Pasy przy cmentarzu

Email Drukuj PDF

 

 

 

Od pewnego czasu coraz głośniej mówi się o konieczności ustanowienia pasów przy naszym cmentarzu parafialnym w Borzęcinie.

Cmentarz zlokalizowany jest przy Wojewódzkiej ulicy Warszawskiej o natężonym ruchu. Przy cmentarzu jest parking, po drugiej stronie drogi natomiast sklep i punkt sprzedaży zniczy. Siłą rzeczy prawie zawsze występuje tam wzmożony ruch pieszy i nieraz dochodziło tam do poważnych wypadków.

Grupa mieszkańców w trosce o bezpieczeństwo złożyła pismo do Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) w Grodzisku Mazowieckim z prośbą o ustanowienie w tym miejscy pasów drogowych, jednak do dnia dzisiejszego nie ma w tej sprawie odzewu.

Z monitoringu sprawy wynika, że utknęła ona między Mazowieckim Urzędem Wojewódzkim a GDDKiA. Usytuowanie pasów może jednak okazać się bardzo trudne gdyż jak się okazuje pasy ustanawiane mogą być przy skrzyżowaniach dróg a w wyżej opisanym miejscu takie skrzyżowanie nie występuje. Mamy jednak nadzieję, że bezpieczeństwo mieszkańców okaże się argumentem nie do odrzucenia.

Poprawiony: wtorek, 30 marca 2010 10:58
 
Więcej artykułów…


Strona 82 z 83
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Czy jesteś zadowolony z systemu odbioru odpadów w Gminie?

Czy jesteś zadowolony z systemu odbioru odpadów w Gminie?
 

Z początkiem 2010 roku mamy

Użytkowników : 3222
Artykułów : 501
Zakładki : 8
Odsłon : 521045

Reklama

Wybrane zdjęcia

poz4.JPG
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Koszulki www.borzecin.eu

Prześlij nam ciekawe zdjęcie lub artykuł dotyczący Borzęcina czy okolic a otrzymasz wyjątkową i unikalną koszulkę www.borzecin.eu. Każda aktywność związana z borzęcińskim Portalikiem (również aktywność na Forum) będzie nagradzana!

Stare zdjęcia

Jeżeli jesteś w posiadaniu starych zdjęć Borzęcina lub okolic poinformuj nas o tym. Zaprezentujemy je na stronie!

Czas Warszawa